0212 352 80 80 info@remax-time-ist.com

Türkiye’nin en büyük ve en kalabalık şehirlerinden biri olan İstanbul’da iki kıtaya yayılmış birçok ilçe bulunmaktadır. Bu semtlerin her biri ayrı bir özelliğe sahiptir. İstanbul’un sürekli göç alması, içinde bulunduğu kentsel dönüşüm gibi birçok faktör İstanbul semtleri için yaşam standartlarının sürekli değişmesine neden olmaktadır. Ancak sürekli değişen bu standartlara rağmen uzun süredir herhangi bir değişikliğe uğramadan aynı kalitede iyi bir yaşam standartına sahip bazı semtler de bulunmaktadır. Bu semtlerden biri de neredeyse İstanbul’un kendisine has bütün özelliklerine sahip olan Beşiktaş’tır. Beşiktaş İstanbul’u yansıtan tarihi dokusu, muhteşem doğa ve şehir manzaraları, semt yaşamı ile İstanbul’da en yüksek yaşam standartına sahip ilçelerden biridir. Beşiktaş’ta bulunan her bir mahalle de bu yüksek yaşam standartını yansıtır niteliktedir. Yazımızda ise Beşiktaş’ın Etiler Mahallesi’nde yer alan Sarı Konaklar Sitesi hakkında en çok merak konular hakkında detaylı bilgiler vermeye çalışacağız.

Sarı Konaklar Sitesine Nasıl Gidilir?

Beşiktaş’ın Etiler mahallesinde bulunan Sarı Konaklar Sitesi konumu itibari ile İstanbul’da bulunan yol güzergahlarına göre oldukça merkezi bir konumdadır. Bu muhteşem konumunda yer alan bağlantı yolları aracılığıyla Sarı Konaklar Sitesi’ne İstanbul’un her yerinden, aracınızla kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca toplu taşıma araçlarına da kolayca ulaşabileceğiniz bir konumda yer almaktadır. Etiler’de bulunan Sarı Konaklar Sitesi’nde Nispetiye metro durağı yaklaşık 10 dakikalık mesafede yer almaktadır. Ayrıca sitenin yakınlarında, sitenin adını taşıyan metro durağından 10’dan fazla bölgeye ulaşım sağlayan otobüs hatları bulunmaktadır.

Sarı Konaklar Sitesi Fiyatları

Sarı Konaklar Sitesi İstanbul’un en nezih ve yüksek yaşam standartı ile en yaşanılabilir mahallelerinden biri olan Etiler Mahallesinde yer almaktadır. Aynı zamanda Etiler Mahallesi İstanbul içerisinde eğitim düzeyinin en yüksek olduğu mahallelerden biridir. Kaliteli bir yaşam alanı imkanı sunan bu özellikler Etiler Mahallesi’nde buluna ev fiyatları etkileyen en önemli faktörler arasında yer almaktadır. Etiler Mahallesi’nin sahip olduğu bu önemli özelliklere sitelerin ve dairelerin de özellikleri eklenince fiyatlarda değişiklik söz konusu olabilmektedir.
Sarı Konaklar Sitesi’nde de Etiler Mahallesi’nde yaşamanın getireceği yüksek yaşam kalitesinin yanı sıra sitenin özellikleri de eklenince fiyat farklılıkları görülebilmektedir. Yaklaşık 40.000 metrekare alan üzerine kurulmuş olan Sarı Konaklar Sitesi’nde toplamda 23 blok ve 253 daire bulunmaktadır. Dairelerin sahip olduğu metrekareler 135 metrekare ile 287 metrekare arasında değişmektedir. Site içerisinde 2+1, 3+1, 4+1 olmak üzere düz dairelerine yanı sıra bahçe dubleksi ve çatı dubleksi seçenekleri yer almaktadır. Ayrıca site içerisinde:
• Yazın açık ve kışın ise kapalı yüzme havuzu,
• Yürüyüş parkuru,
• Tenis kortu,
• Sauna ve buhar odası,
• Fitness alanı,
• Mini futbol sahası,
• Çocuk oyun alanı,
• Basketbol sahası bulunmaktadır.
Sarı Konaklar Sitesi içerisinde yer alan dairelerin fiyatları metrekaresine, oda sayısına, geçirdiği tadilatlara ya da sahip olduğu peyzaj manzarasında göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Sarı Konaklar Sitesi Nerede?

Sarı Konaklar Sitesi, İstanbul’un Beşiktaş ilçesine bağlı, İstanbul’un yaşam kalitesi en yüksek semtlerinden biri olan Etiler Mahallesi’nde yer almaktadır. Konumu ve sahip olduğu özellikler ile Sarı Konaklar Sitesi Etiler Mahallesi’nin en elit yerleşim alanlarından bir olarak gösterilmektedir.

Remax Time ekibi olarak bu yazımızda Sarı Konaklar Sitesine nasıl gidilir, fiyatları nelerdir ve Sarı Konaklar Sitesi nerede soruları hakkında detaylı bilgiler vermeye çalıştık. Umarız faydalı olmuştur. Sizde Sarı Konaklar Sitesi’nde yaşamanın avantajlarından yararlanmak için Sarı Konaklar Sitesi’nde ev kiralamak veya satın almak istiyorsanız güvenilir ve huzurlu bir deneyim için bizimle iletişime geçebilir, hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Sarı Konaklar Sitesi ve benzeri diğer yazılarımız için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.