0212 352 80 80 info@remax-time-ist.com

Ekibimiz

Brokerlarımız

Yusuf Köroğlu

Broker

Yıldızlar Kulübü

0535 882 70 50

yusuf@remax-time-ist.com

Ofis İdari Kadromuz

Armağan Atila

Danışman Koçu

0212 352 80 80

armagan@remax-time-ist.com

Gayrimenkul Danışmanlarımız (Maksimum Sistem)

Hasan Ümit Teoman

Gayrimenkul Danışmanı

0532 206 60 48

umit@remax-time-ist.com

Süleyman Şahin

Gayrimenkul Danışmanı

0532 704 47 70

suleymans@remax-time-ist.com

Gayrimenkul Danışmanlarımız (RAPP Sistem)

Ahmet Keçeli

Gayrimenkul Danışmanı

0533 617 99 18

mustafaahmet@remax-time-ist.com

Ahmet Yalçın

Gayrimenkul Danışmanı

0532 236 22 29

ahmetyalcin@remax-time-ist.com

Burak Yıldırım

Gayrimenkul Danışmanı

0530 927 58 07

burak@remax-time-ist.com

Ceren Çiçek Yıldırımer

Gayrimenkul Danışmanı

0539 373 92 75

ceren@remax-time-ist.com

Çiğdem Steingraber

Gayrimenkul Danışmanı

0532 351 36 44

cigdem@remax-time-ist.com

Didem Topuz

Gayrimenkul Danışmanı

0532 300 07 83

didem@remax-time-ist.com

Dilek Başaran

Gayrimenkul Danışmanı

0530 540 11 28

dilek@remax-time-ist.com

Ebru Ahlat

Gayrimenkul Danışmanı

0532 430 91 16

ebru@remax-time-ist.com

Efe Oğulcan Görhan

Gayrimenkul Danışmanı

0544 670 98 03

efe@remax-time-ist.com

Ergin Güler

Gayrimenkul Danışmanı

0543 547 74 74

ergin@remax-time-ist.com

Ersin Küçükvardar

Gayrimenkul Danışmanı

0552 745 49 43

ersin@remax-time-ist.com

Ester Moreno

Gayrimenkul Danışmanı

0544 633 62 72

ester@remax-time-ist.com

Ezgi Eren

Gayrimenkul Danışmanı

0541 698 65 07

ezgieren@remax-time-ist.com

Fatih Yanık

Gayrimenkul Danışmanı

0549 127 70 50

fatihyanik@remax-time-ist.com

Ferhan Tatlıcı

Gayrimenkul Danışmanı

0532 317 45 45

ferhan@remax-time-ist.com

Hafize Ersin

Gayrimenkul Danışmanı

0536 983 04 08

hafize@remax-time-ist.com

Kaan Toprak

Gayrimenkul Danışmanı

0536 703 52 43

kaan@remax-time-ist.com

Kerem Derinkök

Gayrimenkul Danışmanı

0532 220 70 35

kerem@remax-time-ist.com

Metehan Topsakal

Gayrimenkul Danışmanı

0533 543 92 69

metehan@remax-time-ist.com

Metin Taşdemir

Gayrimenkul Danışmanı

0532

—@remax-time-ist.com

Mahir A. Rana

Gayrimenkul Danışmanı

0530 928 50 58

mahir@remax-time-ist.com

Mojgan Yaghoubi

Gayrimenkul Danışmanı

0536 546 36 83

mujgan@remax-time-ist.com

Murat Kaymaz

Gayrimenkul Danışmanı

0533 230 52 58

muratk@remax-time-ist.com

Numan Şahin

Gayrimenkul Danışmanı

0532 252 39 57

numan@remax-time-ist.com

Onur Kandaz

Gayrimenkul Danışmanı

0544 346 19 92

onurkandaz@remax-time-ist.com

Süleyman Düvenci

Gayrimenkul Danışmanı

0532 312 20 66

suleyman@remax-time-ist.com

Şafak Yıldızdağ

Gayrimenkul Danışmanı

0546 433 59 44

safak@remax-time-ist.com

Zühre Gemük

Gayrimenkul Danışmanı

0543 266 96 69

zühre@remax-time-ist.com

Ofis Ekibi

Atila Özer

Hukuk

0212 352 80 80

info@remax-time-ist.com

Beyza Yayla

Ofis Asistanı

0212 352 80 80

info@remax-time-ist.com

Nurettin Köse

Muhasebe ve Finans

0212 352 80 80

info@remax-time-ist.com