0212 352 80 80 info@remax-time-ist.com

İstanbul’da yaşam alanları ile ilgili yapılan araştırmalarda özellikle bazı ilçeler sahip oldukları özellikler ile ön plana çıkıyor. Yapılan araştırmalara göre kültür ve eğitim düzeyinin daha yüksek olduğu bu ilçelerde yaşam kalitesi daha yüksek ve insanlar bu bölgelerde yaşamayı tercih ediyor. Bu ilçelerden biri de sahip olduğu eşsiz özellikler ile Beşiktaş ilçesi. Beşiktaş, İstanbul’u yansıtan tarihi dokusu, bağlantı yollarını içerisinde barındıran merkezi konumu ve sahip olduğu şehir, doğa manzaraları ile İstanbul’un en değerli ilçelerinden biri. Ayrıca beton yapıların her geçen gün arttığı İstanbul’da sahip olduğu yeşil alanlar ile de ön plana çıkıyor. Beşiktaş sahip olduğu bütün bu özellikler ile İstanbul’un en değerli mahallelerini de içerisinde barındırıyor. Akatlar, Etiler, Bebek, Ulus gibi yaşam kalitesinin en üst seviyelerde bulunduğu birçok Beşiktaş’a bağlı bulunuyor. Yazımızda ise Beşiktaş’ın en nezih semtlerinden biri olan Ulus’ta bulunan Noterler Sitesi ile ilgili en çok merak edilen konular hakkında detaylı bilgiler vermeye çalışacağız.

Noterler Sitesi Nerede?

Noterler Sitesi, İstanbul’un en değerli ilçelerinden biri olan Beşiktaş’a bağlı sakinliği ve yeşil alanları ile dikkat çeken Ulus Mahallesi’nde yer alıyor. Konumu ve özellikle sahip olduğu yeşil alan oranı ile Noterler Sitesi Ulus Mahallesi’nde bulunan en yeşil alana sahip sitelerden biri olarak gösterilmektedir.

Noterler Sitesine Nasıl Gidilir?

Beşiktaş’ın Ulus Mahallesi’nde bulunan Noterler Sitesi’ne farklı birçok araç seçeneği ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Çünkü Noterler Sitesi konumu itibari ile oldukça merkezi sayılabilecek yol güzergahlarına yakın mesafededir. Beşiktaş’ta yer alan önemli bağlantı yolları aracılığı ile Ulus Noterler Sitesi’ne İstanbul’un her yerinden özel aracınız ile oldukça kolay ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Noterler Sitesi toplu taşıma araçlarına da oldukça yakın bir konumda yer almaktadır. Ulus Mahallesi’nde bulunan Noterler Sitesi Zincirlikuyu metrobüs durağına 11 dakika mesafede yer alıyor. Ayrıca Noterler Sitesi’ne yakın birçok farklı otobüs hattı bulunuyor. Noterler Sitesi’ne ayrıca metro kullanarak da ulaşabilirsiniz. M2 metro hattı ile Noterler Sitesi’ne hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Noterler Sitesi Daire Fiyatları

Noterler Sitesi İstanbul’un yaşam kalitesi en yüksek mahallelerinden biri olan Ulus Mahallesi’nde yer almaktadır. Ulus Mahallesi, sahip olduğu eğitim ve kültür düzeyi, içerisinde yer alan parkları, alışveriş merkezleri ve eğlence mekanları ile de İstanbul’un en değerli mahallelerinden biri. Bütün özellikleri Ulus Mahallesi içerisinde yer alan dairelere ayrı bir değer katarak fiyatlarını da etkileyen en önemli faktörlerden biri. Ulus Mahallesi’nde yer alan daireler ise sahip oldukları özelliklere göre farklı fiyatlara sahip.

Noterler Sitesi’nde Ulus Mahallesi’nde yaşamanın getireceği yüksek yaşam kalitesinin yanı sıra site içerisinde bulunan dairelerin özellikleri de eklenince farklı fiyatlar ile karşılaşabilirsiniz. Site içerisinde farklı metrekarelere ve oda sayılarına sahip daire seçenekleri bulunuyor. Daire fiyatları sahip olduğu metrekarelerin yanı sıra geçirmiş olduğu tadilatlara ya da sosyal tesislere olan uzaklığına göre de farklılık gösterebiliyor. Ayrıca site içerisinde:

  • Yüzme Havuzu,
  • Çocuk parkı,
  • Havuz kafe,
  • 24 saat güvenlik,
  • Tenis kortu,
  • Basketbol sahası,
  • Restoran bulunuyor.

Remax Time ekibi olarak bu yazımızda Noterler Sitesi berede, nasıl gidilir ve Noterler Sitesi fiyatları hakkında detaylı bilgiler vermeye çalıştık. Umarız faydalı olmuştur. Sizde Ulus Noterler Sitesi’nde yaşamanın avantajlarından yararlanmak için Ulus Noterler Sitesi’nde ev kiralamak veya satın almak istiyorsanız güvenilir ve huzurlu bir deneyim için bizimle iletişime geçebilir, hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Ulus Noterler Sitesi ve benzeri diğer yazılarımız için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.