0212 352 80 80 info@remax-time-ist.com

Gayrimenkul danışmanlığı sağladığı avantajlar sayesinde günümüzün en çok ilgi gören ve tercih edilen meslekleri arasında yer alıyor. Gayrimenkul danışmanı olmak isteyenler hem kendi işlerinin patronu oluyor, hem de çalışma saatlerini kendilerine göre ayarlayabiliyorlar. Bütün bu avantajların yanı sıra en dikkat çeken ve en önemli bir diğer avantaj ise gayrimenkul danışmanlığının yüksek gelir etme imkanı olan mesleklerden biri olması.
Yazımızda yüksek gelir elde etmek isteyen gayrimenkul danışmanları için Etiler’de gayrimenkul danışmanı olmanın avantajları hakkında başlıklar ile daha detaylı bilgiler vermeye çalışacağız.

İstanbul’un En Değerli Gayrimenkulleri Etiler’de

Gayrimenkul danışmanının elindeki gayrimenkul portföyüne göre gelir elde eder. Bir gayrimenkul danışmanı ne kadar değerli ve kıymetli gayrimenkul portföyüne sahip olursa gerçekleştireceği alım, satım ve kiralama işlemlerinden alacağı hizmet bedeli o kadar yüksek olacaktır. Çünkü gayrimenkul danışmanının müşteriden alacağı hizmet bedelinin hesaplaması gayrimenkulün alım satım fiyatı veya kiralama bedeli üzerinden gerçekleştirilmektedir. İstanbul’un Beşiktaş ilçesine bağlı mahallelerinden biri olan Etiler Mahallesi, eğitim ve kültür düzeyinin son derece yüksek olduğu bölgeler arasında yer almaktadır. Bu durum Etiler Mahallesi’ndeki yaşam kalitesinin de yüksek olmasını sağlamaktadır. İstanbul’un sahip olduğu doğa ve şehir manzarasına sahip, tarihi dokuyu yaşatmaya devam eden ve aynı zamanda merkezi konuma sahip olması, Etiler’i daha da değerli kılmaktadır. Bu yüzden Sadece İstanbul’un değil Türkiye’nin en değerli gayrimenkulleri Etiler’de bulunmaktadır.

Etiler’de Yaşayanlar Türkiye’nin Pek Çok Yerinde Kıymetli Gayrimenkullere Sahip

Etiler’de gayrimenkul danışmanı olmanın bir diğer önemli avantajı ise Etiler’de yaşayanların Türkiye’nin pek çok yerinde kıymetli gayrimenkullere sahip olması. Etiler’de yaşayan nüfusun önemli bir kısmını yüksek gelire sahip kişiler oluşturuyor. Bu kişilerin ise Etiler’de bulunan gayrimenkullerinin yanı sıra hem İstanbul’da hem de Türkiye’nin birçok yerinde kullanım veya yatırım amaçlı gayrimenkulleri bulunuyor. Bir gayrimenkul danışmanı için aslında bu çok önemli bir fırsat. Çünkü Etiler gibi bir semtte gayrimenkul danışmanlığı yaptığınızda müşterilerinizin diğer gayrimenkulleri ile de ilgilenme fırsatı yakalarsınız. Böylece portföyünüzü daha da genişletebilirsiniz.

Remax Time Etiler’de Çok Tecrübeli

İstanbul’da gayrimenkul danışmanlığı yapıyorsanız ise yüksek gelir elde etmek için İstanbul’un değerli ve nezih semtlerinde çalışmanız daha doğru olacaktır. Çünkü bu bölgelerde yaşam kalitesinin yüksek olması gayrimenkul fiyatlarına da yansımaktadır. İstanbul’un en değerli ve nezih semtlerinden biri de Etiler’dir. Remax Time 30 yıllık sektör deneyimi ile bulunduğu Etiler’de piyasada belirleyici bir rol oynayan, birçok konuda öncülük sağlayan bir gayrimenkul ofisidir. Kendisi ile çalışmak isteyenlere gerekli bütün destekleri sağlayan Remax Time emlak ofisi Etiler’de gayrimenkul danışmanı olmanın avantajlarından faydalanmak isteyen gayrimenkul danışmanlarını bekliyor. Remax gayimenkul danışmanı olmak için sitemizde bulunan iletişim kısmından bizimle iletişime geçebilir, online başvuru kısmından başvurunuzu yapabilirsiniz.