0212 352 80 80 info@remax-time-ist.com

Beşiktaş sahip olduğu eşsiz tarihi dokusu, merkezi konumu, sahip olduğu doğa ve şehir manzaraları ile İstanbul’un en değerli ilçeleri arasında yer almaktadır. Aynı zamanda Beşiktaş’ın yüksek kültür ve eğitim düzeyi de Beşiktaş’ı her geçen daha da değerli hale getirmektedir. Akatlar, Ulus, Etiler ve Bebek gibi İstanbul’un en nezih ve değerli mahalleleri de Beşiktaş ilçesine bağlıdır. Özellikle Etiler sahip olduğu özellikler ile İstanbul’un en dikkat çeken mahalleleri arasında yer almaktadır. Yazımızda ise Etiler Mahallesi’nin en popüler sitelerinden biri olan Büyükhanlı Sitesi hakkında detaylı bilgiler vermeye çalışacağız.

Büyükhanlı Sitesine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Büyükhanlı Sitesi İstanbul’un önemli bağlantı yollarının yer aldığı merkezi konumlardan biri olan Beşiktaş’ın Etiler Mahallesi’nde yer almaktadır. Bu muhteşem merkezi konumu sayesinde Büyükhanlı sitesine İstanbul’un her bir köşesinden kolaylıklı ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Etiler Mahallesi’nde bulunan Büyükhanlı Sitesi konumu itibari ile toplu taşıma araçlarına da kolayca ulaşabileceğiniz bir konumda yer almaktadır. İstanbul’un en hızlı ve pratik toplu taşıma araçlarından olan Metro ‘ya oldukça yakındır. Büyükhanlı Sitesi ile Etiler Metro durağı arasında 14 dakikalık bir yürüme mesafesi bulunmaktadır. Ayrıca bir diğer önemli toplu taşıma araçlarından biri olan Zincirlikuyu Metrobüs durağı ile de arasında oldukça az bir mesafe bulunmaktadır. Otobüs kullanmak isteyenler için ise Büyükhanlı Sitesi yakınlarında yaklaşık 5 dakikalık mesafelerde 3 farklı otobüs durağı bulunmaktadır.

Büyükhanlı Sitesi Fiyatları

Beşiktaş’a bağlı Etiler Mahallesi sahip olduğu özellikler ile İstanbul’da bulunan en değerli mahalleler arasında yer almaktadır. Etiler Mahallesi içerisinde bulunan parklar, avmler, restoranlar, eğlence merkezleri bölgenin değerini daha da arttırmaktadır. Ancak Etiler Mahallesi’nin en önemli özelliği sahip olduğu yüksek yaşam kalitesidir. Mahalle’nin eğitim ve kültür seviyesi oldukça yüksektir. Bu durum ise yaşam kalitesinin yükselmesini ve mahallenin daha da değerlenmesini sağlamaktadır.
Etiler Mahallesi’nin sahip olduğu değere mahalle içerisinde yer alan dairelerin özellikleri de eklenince farklı fiyat seçenekleri söz konusu olmaktadır. Evin yer aldığı site veya apartman, yaşı, sahip olduğu özellikler, sunduğu aktiviteler her biri evin değerini belirleyen özelliklerdir. Etiler Mahallesi’nde yer alan önemli sitelerden biri de Büyükhanlı Sitesi’dir. 3 bloktan oluşan sitede 30 adet daire bulunmaktadır. Bu daireler 4+1 , 5+1 ve 6+1 olarak tasarlanmışladır. Ayrıca site içerisinde:

• 24 saat güvenlik,
• Oyun Parkı,
• Açık yüzme havuzu,
• Spor alanı,
• Yürüyüş alanı,
• Açık ve kapalı otopark bulunmaktadır.
Büyükhanlı Sitesi içerisinde yer alan dairelerin fiyatları ise metrekarelerine, oda sayılarına, geçirdiği tadilatlara, dekorasyonlara ya da peyzaj manzarasına göre değişkenlik göstermektedir.

Büyükhanlı Sitesi Nerede?

Büyükhanlı Sitesi İstanbul’un en değerli ilçelerinden biri olan Beşiktaş’a bağlı Etiler Mahallesi içerisinde yer almaktadır. 1997 ‘de yapımına başlanan Büyükhanlı Sitesi 2000 yılında tamamlanmıştır. Daire tiplerinin 4+1 ‘den başlaması, daire sayısının azlığı ve içerisinde bulunan yeşil alanlar ile genellikle nezih bir ortamda sakinlik içerisinde yaşamak isteyen çocuklu aileler tarafından tercih edilmektedir.

Remax Time ekibi olarak bu yazımızda Büyükhanlı Sitesine ulaşım nasıl sağlanır, Büyükhanlı Sitesi fiyatları nelerdir ve Büyükhanlı Sitesi nerede soruları hakkında detaylı bilgiler vermeye çalıştık. Umarız faydalı olmuştur. Sizde Etiler Büyükhanlı Sitesi’nde yaşamanın avantajlarından yararlanmak için Etiler Büyükhanlı Sitesi’nde ev kiralamak veya satın almak istiyorsanız güvenilir ve huzurlu bir deneyim için bizimle iletişime geçebilir, hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Etiler Büyükhanlı Sitesi ve benzeri diğer yazılarımız için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.