0212 352 80 80 info@remax-time-ist.com

Beşiktaş eşsiz manzarası, tarihi dokusu ve sahip olduğu semt kültürü ile İstanbul’un tadını çıkarmak isteyenlerin en çok tercih ettiği bölgelerden biri. Ayrıca İstanbul’un küçük semtlerinden biri olmasına rağmen içerisinde birçok yeşil alan bulunuyor. İstanbul ‘da yer alan iki önemli geçiş noktası olan 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nün bağlantı yolları ile aynı zamanda merkezi semtlerden biri. Bütün bu özellikleri ile Beşiktaş’ta yaşam her geçen gün daha da değerleniyor.

İstanbul’un neredeyse bütün avantajlarına sahip olan Beşiktaş İstanbul için oldukça değerli ve önemli birçok mahalleyi de içerisinde barındırıyor. İstanbul’un eşsiz manzarasını, kültürünü ve tarihini dokusunu içerisinde barındıran Akatlar, Bebek, Etiler, Ortaköy, Ulus gibi birçok mahalle Beşiktaş ‘a bağlı bulunuyor. Her bir mahalle kendi değerini oluştururken aynı zamanda birçok projeye de ev sahipliği yapıyor.

Beşiktaş’ta bulunan oldukça değerli ve özel yerleşim yerlerinden biri de Ulus mahallesi. Yeşil alanları, yaşayanların kültürel ve eğitim düzeyleri ile hem sessiz sakin hem de oldukça nezih semtler arasında yer alıyor. Ayrıca İstanbul’un boğaz manzarasına sahip parklarından biri olan Ulus Parkı ‘da burada bulunuyor.

Her geçen gün değeri artan Ulus mahallesinde birçok yaşam alanı bulunuyor. Yeşillikler içerisinde sessiz, sakin ve nezih yaşam alanlarından biri de Ulus Vadi Konutları. Yazımızda Ulus’un en değerli projelerinden biri olan Ulus Vadi Konutları hakkında en çok merak edilen sorulara kısa cevaplar vermeye çalışacağız.

Ulus Vadi Konutları Nerede?

Ulus Vadi Konutları İstanbul’un Beşiktaş ilçesine bağlı oldukça nezih bir mahalle olan Ulus Mahallesi’nde yer alıyor. Beşiktaş ilçesinin Ortaköy semt vadisinde Ortaköy – Ulus ve  Levazım Mahallesi üçgeninde 42.000 metrekarelik bir arazi üzerinde yer alıyor.

İlginizi çekebilir: İstanbul’da Yatırımlık Daire Nereden Alınır? Yatırımlık Daire Önerileri

Ulus Vadi Konutları Fiyatları Nedir?

Ulus Mahallesi İstanbul’da yaşam kalitesi en yüksek yerlerden biri olarak konut listelerinde yer alıyor. Ayrıca sahip olduğu kültür ve eğitim düzeyi de Ulus mahallesinde bulunan konutların fiyatlarını etkileyen unsurlardan biri. Bölgede fiyatlar çeşitli özelliklere göre farklılık gösterebiliyor. Örneğin, dairenin sahip olduğu manzara ya da ulaşım yerlerine yakınlığı gibi detaylar fiyatları etkileyen detaylardan yalnız bazıları.

Ulus Vadi Konutları’nda da fiyatlar dairenin sahip olduğu özelliklere göre değişkenlik gösterebiliyor. Öncelikle dairenin metrekaresi, Ulus Vadi Konutları ‘nda 100 ve 258 metrekare arasında değişen farklı oda sayılarına sahip daire tipleri bulunuyor. 16 Bloktan oluşan projede toplamda 214 daire bulunuyor. Fiyatlar dairenin proje içerisindeki konumuna göre de değişkenlik gösterebiliyor.

Dikkatinizi çekebilir: Beşiktaş Kiralık Daire Nasıl Bulunur? Beşiktaş Kiralık Daire Fiyatları

Ulus Vadi Konutları Nasıl Gidilir?

İstanbul’da daire arayışını belirleyen en önemli kriterlerden biri de projenin ulaşım durumu ve sahip olduğu ulaşım imkanları. Ulus Mahallesi’nde bulunan Ulus Vadi Konutları İstanbul içerisinde ulaşım açısından oldukça avantajlı bir konumda yer alıyor. Ulus Vadi Konutları’ndan geçen otobüs hatları bulunuyor. Ancak en kolay ve pratik şekilde ulaşabileceğiniz ulaşım aracı ise metro. M2 metro hattı ile Ulus Vadi konutlarına kolaylıkla gidebilirsiniz.

Remax Time ekibi olarak bu yazımızda Ulus Vadisi konutları nerede, fiyatları nelerdir ve Ulus Vadi Konutları’na nasıl gidilir konuları hakkında detaylı bilgiler vermeye çalıştık. Umarız faydalı olmuştur. Sizde Ulus Vadisi Konutları’nda yaşamanın avantajlarından yararlanmak için Ulusu Vadisi Konutları’nda ev kiralamak veya satın almak istiyorsanız güvenilir ve huzurlu bir deneyim için bizimle iletişime geçebilir, hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Ulus Vadi Konutları ve benzeri diğer yazılarımız için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Daha fazla bilgi için Etiler Kiralık Daire Nasıl Bulunur? Etiler Kiralık Daire Fiyatları içeriğimizi okuyabilirsiniz. Keyifli okumalar dileriz!