0212 352 80 80 info@remax-time-ist.com

Etiler İstanbul’un en güzel ve en gözde semtlerinden biridir. Sahip olduğu özelliklerle birçok kişi Etiler’de yaşamak ister. Etiler; sosyal, kültürel ve tarihi yönüyle ev satın almak isteyen kişilerin de tercih ettiği bölgelerden biri olarak karşımıza çıkar. Etiler satılık daire arayışında olan kişilere sunduğu pek çok avantajla ön plana çıkar ve çokça tercih edilir. Günümüz dünyasında her bir bireyin temel gereksinimleri arasında yer alan özellikler Etiler’de mevcuttur. Şimdi gelin Etiler satılık daire almanın avantajları nelerdir, sorusunu daha yakından inceleyelim.

Günümüzde gayrimenkul yatırımı yapmak, artan ev fiyatları dolayısı ile Etiler, birçok insan tarafından tercih edilmektedir. İstanbul’un en güzel semtlerinden birisi olan Etiler hem tarihin hem de lüksün izlerini taşıması ile birçok insan tarafından tercih edilmektedir. Peki Etiler satılık daire seçeneklerini nasıl bulabiliriz?

Etiler, birçok insanın ikamet etmek istediği bir ilçe olarak ev satın almak isteyenler için birçok alternatif de sunmaktadır. Etiler gerek şık restoranları ve gerekse lüks kafeleri ile çok çeşitli aktivitelerin olduğu bir semttir. Etiler’de satılık daire bulmak ve almak sizin için cazip bir fikirse ancak sizin için en iyi evi nasıl bulacağınız konusunda endişeleniyorsanız doğru adrestesiniz. Bu yazımızda Etiler’de satılık daire nasıl bulunur, nasıl aranır ve Etiler satılık daire almanın avantajları konuları hakkında merak edilenleri sizleri ile paylaşacağız.

Etiler Satılık Daire Nasıl Bulunur? 

Etiler’de satılık daire bulmak için birçok alternatifiniz bulunmaktadır. Ev satın almak için öncelikle bir emlak şirketi ile görüşmeli ve size uygun alternatifleri değerlendirmeniz gerekir. Bunun için ise Remax Time yanınızda. Remax Time, Ev sahipleri ve kiracılar için doğrudan, ucuz ve güvenilir bir ev kiralama deneyimi sunuyor ve sizi ev sahibi olma yolculuğunuzda size eşlik ediyoruz.

Satılık Daire İçin Neden Etiler Tercih Edilmeli? 

Satılık Daire İçin Neden Etiler Tercih Edilmeli     

Remax Time, uygun seçenekleri sunarak bütçenize uygun fiyatlar ve 30 yıllık sektör deneyimi ile ev sahibi olmanıza yardımcı oluyor. Piyasada belirleyici rol oynuyor, sektörde öncülük yapıyor, takip edilmeyi ve durmaksızın sistemli bir şekilde ilerlemeyi hedefliyoruz.

Gayrimenkul işlerinde huzurlu, yüzde yüz güven duyabileceğiniz ve en kârlı kararların alınmasında yardımcı olabilecek kapsamlı bir gayrimenkul danışmanlık hizmeti sunmak temel amacımız. Remax sizin için beklentilerinizin çok daha üzerinde olan ev seçeneklerini sunmakta.

Etiler Satılık Daire Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Etiler Satılık Daire Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Etiler, 1957’de yerleşime açılan 1.Levent’ten sonra kurulan ikinci toplu konut yerleşimidir. İstanbul’un en çok tercih edilen yerlerinden biri olan semtte yaklaşık 13.000 kişi yaşamaktadır. Eğlence merkezlerinin yoğunlaştığı Etiler, İstanbul halkının tercih ettiği mekanlardan biridir. Peki Etiler’de satılık daire alırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Ev Bütçenizi Net Olarak Belirlemelisiniz:

Etiler evlerinin maliyetinin biraz daha pahalı olması sebebi ile Etiler’den ev almadan önce bütçenizi de göz önünde bulundurmalısınız.

Evin Krediye Uygunluk Şartlarını Araştırın:

Eve banka tarafından kredi verilip verilmeyeceğine dair gerekli araştırmaları yapmalısınız.

İstenilen Fiyat ile Piyasa Değerini Kıyaslayın:

Ev fiyatlarını araştırarak size verilen fiyatın doğruluğundan emin olun. Ayrıca, evin üzerinde ipotek ya da haciz kaydı olup olmadığını da araştırın.

Ulaşım Seçeneklerini ve Sosyal Alanlara Yakınlığını Değerlendirin:

Çeşitli kafe, restoranlar ve barları ile Etiler gerek gece hayıtı gerekse gündüz eğlence mekanları ile gerçek bir eğlence yeri. Ayrıca ulaşım açısından toplu taşımaların olup olmadığına ve evin merkezi bir konumda olmasına da dikkat edin. Yaşanılan yerin merkezi olması ve çevre konumlara yakın olması yer oldukça önemlidir. Daha merkezi bir konum istiyorsanız ve çevre konumlara yakın olmak istiyorsanız Etiler’de yaşamaya karar vermek doğru bir karar olabilir.

Etiler Satılık Daire Almanın Avantajları Nelerdir?

Kişilere modern ve konforlu yaşamın anahtarını sunan Etiler pek çok avantajı ile ev sahibi olmak isteyen kişilerin hayallerini süslemeye devam etmektedir. İstanbul’un en merkezi konumlarından birine sahip olan Etiler, bu özelliği ile gayrimenkul dünyasındaki canlılığını her dönem korumayı başarmış bir semttir. Son derece hareketli, lüks ve modern bir atmosfere sahip olan semtin geniş sosyal imkanlara sahip olması öne çıkan en önemli özellikleri arasındadır. Etiler’in düzenlenen ilk modern konut projelerine ev sahipliği yapması da Etiler satılık daire almak isteyenlerin göz önünde bulundurduğu önemli kriterlerdendir. Semtten yatırım amaçlı ev bakan kişiler için satın alınacak evin kentsel dönüşüm özelliğine sahip olması da son derece önemlidir. Etiler satılık daire almanın avantajları ise genel olarak şu şekilde sıralanabilir;

  • İstanbul’un merkezinde birçok imkândan yararlanma desteği,
  • Kafe, restoran ve birçok sosyal alanın merkezinde olması,
  • Ulaşım kolaylığı ve modern tesisler yönünden zengin olması,
  • Bahçeşehir, Yıldız Teknik, Boğaziçi ve Galatasaray gibi köklü üniversitelere yakın bir konumda yer alması.

Etiler satılık daire almanın avantajları göz önünde bulundurulduğunda Etiler’in tercih edilme oranının neden bu kadar yüksek olduğu da daha net bir şekilde anlaşılmış olacaktır. Hem temel gereksinimler hem de sosyal gereksinimler noktasında Etiler’den satılık daire almak son derece yerinde bir karar olacaktır.

Etiler Satılık Daire Fiyatları Nedir?

Etiler, sunduğu tüm bu avantajlar ile konut alımı için kişilerin en çok tercih ettikleri semtlerin başında gelir. Bu noktada en çok merak edilen konu ise Etiler satılık daire fiyatlarıdır. Peki, Etiler satılık daire fiyatları nedir?

Etiler satılık daire fiyatları farklı durumlara göre değişiklik gösterir. Özellikle yaz aylarındaki fiyat artışı konut projelerinin ve ev değiştiren kişilerin sayısındaki artışa bağlı olarak gelişen bir durumdur. Dolayısıyla en avantajlı ve uygun fiyatlı dairelere genellikle kış aylarında ulaşılabilir.

Etiler Satılık Daire Bulmak Zor Mu?

İstanbul’un merkezinde yaşamak isteyenler için Etiler’in her zaman doğru bir seçim olacağı son derece açıktır. Etiler, konut anlamında İstanbul’un en gelişmiş alanlarından biri olsa da doğru ev tercihi noktasında kişilerin kafası oldukça karışık olabilir. Bu nedenle kişilerin tercih yaparken dikkatli davranmaları ve uygun kriterleri göz önünde bulundurarak doğru tercihler yapmaları oldukça önemlidir. İhtiyaca uygun büyüklük, deprem yönetmeliğine uygunluk ve ısı yalıtımı satılık daire arayışında olan kişilerin önem vermesi gereken noktalar arasında yer alır.

Birçok farklı fiyat ve özelliğe sahip olan evler arasından uygun tercihi yapmak bir hayli zor olsa da Remax Time bu süreçte en doğru kararı verme noktasında yanınızda olmaya devam ediyor. Bu yazımızda yer verdiğimiz tüm bu özellikler incelendiğinde satılık daireler için elinizi çabuk tutmak isteyebilirsiniz. Hayal ettiğinizin de ötesindeki evlerde yaşamak için Remax Time’ın sunduğu seçenekler arasından güvenle seçim yapabilirsiniz.

Remax Time olarak bu yazımızda sizler Etiler satılık daire konusu hakkından çeşitli bilgiler sunduk. Gayrimenkul işlerinde huzurlu, yüzde yüz güven duyabileceğiniz ve en kârlı karaların alınmasında yardımcı olabilecek kapsamlı bir gayrimenkul danışmanlık hizmeti için bizimle iletişime geçebilir, hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir ve diğer blog yazımız olan Beşiktaş Satılık Daire Nasıl Bulunur? Beşiktaş Satılık Daire Almanın Avantajları içeriğimizi de okuyabilirsiniz.